2014-08-15

Diabły z ISIS są już w Europie. O czym się nie pisze

1.1.1

Islamiści są wśród nas, czyli następny temat, o którym się nie mówi w zwykłej polskiej prasie.


ISIS i inni szatańscy (używam tego słowa rozważnie) fundamentaliści islamscy, którzy chcą wymordować wszystkie inne religie świata, w tym umiarkowane odłamy islamu (patrz świetny reportaż Al Jazeery), oprócz obcinania głów męskim wrogom i publicznego ich pokazywania na  palach w środku miasta, zaczęli również gwałcić bezbronne Jazydki (reportaż) , które następnie skaczą przez to w przepaść (patrz film). Jeśli któraś niemuzułmanka pozostała przy życiu, sprzedają je na targu jako seksualne niewolnice, po od 150 do 30 000 dolarów od łebka.


W powyższym reportażu filmowym ISIS obiecuje nam z Syrii, że gdy skończą z biednymi Irakijczykami i syryjskim Assadem, zabiorą się za Europę i USA.
A dlaczego? Bo tak im Koran nakazuje.

I już są tutaj w Europie. I działają. Na razie w Berlinie, gdzie napadają na... jezydów i w Londynie, gdzie namawiają do zdobywania świata, skarżąc się interweniującej policji że są... rasowo prześladowani. Tutaj zaś dają "dobre rady" terrorystyczno-podróżnicze.
To nie film czy żart.
Raqqa, żeńskie oddziały ISIS

A kto dokładnie? Różne są to nacje: Albańczycy, Azerowie, Czeczeńcy, miejscowi Niemcy czy Brytyjczycy, którzy uwierzywszy w tę wiarę Szatana obcinają głowy reporterom i planują ataki na nas.

(Inni otwarci zwolennicy tegoż samego lubią sobie z kolei powyrzynać niewinnych w Ukrainie - Misanthropic Division, ale to już inny temat, o którym piszę w innych wpisach w tym blogu.)

Przypominam, że i my tu w Polsce, z powodów politycznych, by dopiec "ruskim", wspieraliśmy islamskich bojowników czeczeńskich i przez lata zapraszaliśmy ich do siebie. Może być ich teraz kilkuset w Polsce, głównie w ośrodkach imigracyjnych, choć nie tylko. Zachęceni apelami współwyznawców już od wielu lat zaczęli stosownie działać w Ukrainie, na Krymie, przed wejściem tam Rosjan z bratnią pomocą. Wzmoże się ich zapał gdy tylko gdy wrócą z najnowszego syryjsko-irackiego dzihadu.

Na razie aktywnie pomagają im takie kraje:
Turcja, Arabia Saudyjska , Katar, Jordan, ... i być może bliższe nam.

Ideologicznie nabuzowane szahidki powrócą do Europy jako wdowy terrorystów:

Stąd mój apel do nas wszystkich: na poziomie lokalnym, kraju, Unii Europejskiej, oraz całego świata - zabierzmy się za nich już teraz.

Jeśli nie interesujesz się (jeszcze) ekstremistami, to i tak ekstremiści zainteresują się w końcu tobą.  Patrz mój miks scen z filmu Children of Men pokazujący, co się z Europą może wkrótce stać.

Metody działania pozostawiam czytelnikom.

[Aktualizacja 2014-10:]
Polecam zapłacić witrynie
Nie dla islamizacji Europy:
http://ndie.pl/wsparcie/
Spodziewajcie się wizyty Polskiej Policji potem. Nagrajcie wszystko i wrzućcie na serwis wideo. Warto!

No comments:

Post a Comment