2014-08-18

Minister obrony Donieckiej Republiki: może wszyscy żyjemy w Matriksie. Igor Strielkow może nigdy nie istniał

Google Translate tego wywiadu, nie poprawiane:
[Źródło]

Zadanie: policz słówko "Matriks".

Wiceminister Obrony Donieckiej Republiki Fedor Berezin: "Będziemy w Nowej Rosji nadal w Rosji"

Wywiad specjalny korespondent "Nowej Gazety" z oficerem zawodowym, pisarz science fiction, którzy chcą stworzyć w Donbasu "wojskowych" i "międzynarodowej Hiszpanii w 1936 roku"
16.08.2014
Fedor Berezin. Zdjęcie: ITAR-TASS

Z bliskim sojusznikiem Girkina, jego przyjaciela, z wiceministerem obrony Fedor Berezin spotykamy, prawdopodobnie w jedynym istniejącym kawiarni Doniecka. Działa przez całą dobę, mimo godziny policyjnej - każdego wieczoru na stołach tutaj robimy zbrojnej deneerovtsy. Pić i jeść i są członkami rządu nierozpoznane. Cafe nazwie "Hawana Banana" i logo to przez flagi Kuby z Che Guevary. Separatyści się podobało to miejsce, jak mówią, po prostu za to.

Wiceminister i pisarz Berezin przychodzi w mocno przyciemniane minibus wraz z karabinów maszynowych, który natychmiast jest okrążonych cały pas ruchu.

- Fedor, komentarz do dymisji, aby rozpocząć strzelanie Girkina.

- Nie powiem nic na ten temat. Patrz Boroday, nie jestem Boroday.

- Więc Igor zrezygnował?

- Nie dam komentarz w tej sprawie. Na dowolny inny - niech.

- Będziesz go zastąpić?

- Śmiejesz się? Jestem zbyt mały człowiek w tym Matriksie.

- Media internetowe napisał jakby rannych.

- Gówno prawda. Internet - duży wysypisko, gdybym nie wiedział? Uwierz nic nie jest niemożliwe. Tylko moje oczy, że można zobaczyć na własne oczy, a potem z wielkim wahaniem. Wszystko jasne, może być błąd w programie, błąd w Matriksie, wiesz, - zer i jedynek.

- Nie widzę, Fedor. Już po raz drugi o Matriksie mówisz.

- A ty nie wiesz o tym?

- O filmie?

- No, o tym filmie, na przykład.Pomysł, co? Wszystko, co nie istnieje, a to jest program. Nie rozumiesz czegoś? Tutaj szukasz ołówkiem - on po prostu miał nosa, a teraz nie. Przeszukali cały dom. A potem - znowu! - Przez ucho jest. Jednak to również nie jest to za uchem. Oto Matrix, brak programu. Programista interweniowała, zatrzymany ołówek z powrotem, dobrze, nie martw się, i nadal żyć tak, jakby.

- Dobra, powiedzmy. Ale kiedy ostatnio widziałeś Igor Ivanovich? On nie pojawił się publicznie.

- Dlaczego miałby iść w publicznej? On tego nie zrobił.

     - Czy można nazwać go teraz jednak. Nigdy nie wiesz, co ...

     - Oto kolejny. Ja nikogo nie zadzwoni.

     - Dobrze, jak chcesz.

     - Być może nie ma Igor Iwanowicz faktycznie.

     - To znaczy - nie ma?

     - Tak, w bardzo realne! Mówię wam - być może wszystko jest Matrix, a my wszystkie programy takie jak napisane wcześniej przez kogoś? Może każdy z nas ma w Matriksie i na żywo.

- Tak, Igor Iwanowicz, być może, nie był to przypadek?

- Tak, nie było nikogo. I tak naprawdę nie istnieje. W Matriksie. Prace programowe, żyjesz, że wszystko w porządku. Oto picia kawy w tej chwili teraz. I kawa nie istnieje, to nie jest.

- Republika Ludowa Donieck również nie istnieje?

- Cóż, czekać tak. Mówiłem o skali wszechświata.

- Umieścić tak wiele wysiłku w DNR, i to nie istnieje?

- Chińska Republika Ludowa Doniecku będzie istnieć. Crash of Our jeszcze nie nastąpiło, jest zbyt wcześnie dla nas. Widzisz, szalony rząd ukraiński zbombardowany wszystko. Dlaczego to się robi? Ponieważ rozpaczy tam czas ucieka.

- Jakie są warunki?

- No cóż, czas, wiesz? Wewnętrzne napięcie rośnie. Jest o upadku cały ukraińskiego systemu własnej Matriksa. W związku z tym, że trzeba to zrobić szybciej, szybciej uspokoić wszystko powiedzieć (na Zachód - przez P. ..) "! Wszystko, co mamy jest dobry, niech nam pożyczyć pieniądze "Więc oni wszyscy w Kijowie wkrótce zawali, ale potrzebujemy trochę więcej, aby utrzymać się, a oni babahnut się. Nawet nie trzeba walczyć, najważniejsze, aby usiąść i czekać w zasadzce.

- Ale armia ukraińska jest, jak siedzieć.

- Ponieważ, spójrz dookoła siedzą, piją piwo na fig, nikt nie chce walczyć.

- Masz na myśli myśliwce? Można dyskutować z nimi już teraz.

- Nie mówię teraz o nich. Mówiąc o tych, którzy są teraz na kanapach w swoich domach siedzieć. O cywilów, którzy nie chcą, by bronić swojego kraju. Oto dziś zupełnie niewinnych ludzi zginęło, byłem świadkiem: krovischi grono, ukraiński wojskowy zwolniony na miasto, a ludzie umierają, ponieważ niektórzy ludzie nie idą donchane bronić ojczyzny ...

     - Jaki rodzaj domu, Fedor?

     - Jego dom. Urodziliśmy się tutaj, tutaj się urodziłem w Doniecku. Jesteśmy w krajowej wojny wyzwoleńczej narodu rosyjskiego. Rosjanie!

     - Więc gdzie jest twoja ojczyzna?

     - Mój kraj .. Matrix - moja ojczyzna! Co ty do mnie pukać?

     - Zastanawiam się, co można nazwać ojczyzną.

     - Cóż ma o granicach Związku Radzieckiego - będzie nic takiego. O.

Mamy postać rosyjskiego, jego własną naturę, pewną jakość, musimy żyć razem. Nie jest konieczne, aby nałożyć na nas inne normy: nie dotykać, a my nie będziemy cię dotknąć. Rosjanie spokojnie, jeszcze nie zacząć się wspinać. To zawsze było. Nie przeszkadza nikomu.

- Dlaczego twoi żołnierze zastrzelili w autobusie Mandrykino z ukraińskich bojowników? Siedem osób zmarło. Może po prostu aresztować ich jako jeńców wojennych. (Incydent miał miejsce w nocy 14 sierpnia przy wejściu do Doniecka - wersja ..)

- Jak masz ochotę? Jesteś na punkty kontrolne przed?

- To się zdarza tylko raz.

- I nie wyposażony ludzi? Powiem ci - nie bardzo. Kto co robi! W tych okolicznościach, mają jeszcze podjąć walkę wszystkie reguły, aby wyposażyć najemników, którzy na sobie kaski, Kevlar pasuje zachodniej? Tutaj będzie z nimi, prawda? Niedawno miał kuloodporną kamizelkę. Patronchikah tylko odbić - trin-trin-Trin. Zrobiliśmy to mieć? W związku z tym, mamy prawo, aby otworzyć pierwszy ogień. I możesz być aresztowany, chyba że masz potworne wyższość sił. I nie było w tej konkretnej sytuacji, ale powiem, że jest to małe rzeczy życia w tym przypadku. Nie banalna, oczywiście, nadal każde życie - to życie człowieka, najwyższa wartość. Ale to jest wojna, wiesz? Chcesz wojny bez ofiar?

- Nie chcemy wojny.

- Nie ma mowy.

- Fedor, jesteś człowiekiem z innego świata. Nawet zrazy teraz tutaj jest: ". Życie człowieka - najwyższa wartość" Dlaczego walczycie?

- Tak, jestem oficerem! To jest mój zawód! (W 1981 roku ukończył studia na Wyższej Szkole Wojskowej Obrony Powietrznej Engelsa. - PK) Przede wszystkim jestem patriotą Twoim kraju, wiesz? Mam swoją własną kulturę, że tak powiem, priorytety i tak dalej. Jeśli jestem opanowany i zmuszony albo umrzeć, albo biorą niejasnych standardów, to przepraszam, wezmę się do walki. Ale zobaczymy. Nie wstydź się nawet. Walcz przyjęła nawet zostać utracone, ale w tym przypadku możemy wygrać, oczywiście.

- Ale z nim zrobić? Napisałeś książkę fiction wreszcie turborealizm.

- To jest moja osobista walka. I każdy, kto w naszej milicji, myśli w ten sam sposób.Mężczyzna przyjął wyzwanie, nie służył w krzakach z piwem, i wyszedł i wziął! Szklana lub nie - nie ma znaczenia. W zasadzie wszystko jest w okolicy ludzie w obcym kraju nie wspiąć. Tak, istnieje niewielka liczba cudzoziemców, jest ich niewielu. I chciałbym stworzyć International, chcę zrobić tutaj jest Hiszpania w 1936 roku! Wszystkich krajach postępowych pomógł nam, a my daliśmy razem walczyć z tym sprzeciw! Oznacza to, że Zachodnia interwencja. Tak będzie, uwierz mi.

- Jakie kraje potrzebują pomocy?

- A kto pomógł Republiki Hiszpańskiej?

- Na przykład, Amerykanie i Francuzi. Chcesz pomóc Amerykanom?

- A oni przyjdą. Co o tym sądzisz, w Ameryce nie ma progresywnego klasę? Waga rock, wiesz, ludzie są wytrzeźwienia ...

- Ok. Chciałem zapytać o negocjacjach ...

- Co to za negocjacje? Negocjacje mogą być tylko pozycji siły. Chociaż bezwarunkowej kapitulacji Kijowie, jesteśmy w stanie zaakceptować w tej chwili. Do tego czasu, będziemy walczyć, a nasza wojna National Liberation zostanie wygrana.

     - Ryzyko DNR jest całkowicie odizolowane regionu pariasem.

     - Ja mówię: najpierw chcemy stworzyć wojskową Międzynarodówkę. Z nas wszystkie siły postępowe, a wszystko będzie musiał liczyć się z nami. A nawet więcej - tutaj zapłonął płomień! Wygramy - i zwycięstwo będzie pójść dalej, gdzie aż do upokorzenia i niesprawiedliwości ...

- Gdzie ona poszła? Ponownie w Waszyngtonie?

- Pomyśl głębiej! Nie w Kijowie, a nie w Waszyngtonie, a nie w Paryżu. Istnieją dwa podejścia: postęp dla wszystkich i postępu dla elity. Chcemy przejść przez wszystko, i za to będziemy walczyć.Postęp dla elity nie odpowiada nam, że mieszkam w takim świecie.

- Fedor, ludzie mają różne wyobrażenia o postępach. Chcesz ponownie narzucić swoją wizję świata? Ukraińcy już decyzję dla siebie.

- Oni zdecydowali, że będą one przejść przez ludzi, które są nazywane mniejszości. To się nazywa "postęp dla elity": "Zrobimy, co chcemy, a reszta paznokcia, nawet jeśli pracują dla nas." Tak mówią!

- Mówią o wspólnym domu.

- Wiemy, że ten wspólny dom. Jeden miliard, z niczym innym, a mieszkają w tym samym domu.

- Ale w Rosji, gdzie jesteś taki chętny, jeszcze gorzej.

- W Rosji, też zaczną restrukturyzacji systemu, zobaczysz. Jesteśmy w nowej Rosji, będzie nadal w Rosji. Kraj w krytycznym momencie, rozwija się na jesieni do wyjścia.

- Jak to?

- To prawda - zanim upadł, upadł, a teraz rozwija. Czy Nowa Rosja naciskać na lepsze w Rosji też jest postęp dla wszystkich. Uważamy, że tak, mam nadzieję.

- W latach 30., też mówił o postępach dla wszystkich - ale w końcu to był ofiarą.

- Nie za bardzo? Niektórzy przestępcy fotografowania - Czy to źle? Chciałbym także, aby je zastrzelić.

- Przestępcy strzelać?

- I chcesz powiedzieć, że nie? Nie było przestępcy?

- Setki tysięcy nic nie winnych cierpiał, nie?

- Skąd wiesz? Kto to powiedział?

- Przeczytaj "książkę pamięci." Gułag

     - Sołżenicyn - jest również rodzajem prawdy. Ale to kryterium - "nic nie stoi łzy dziecka" - nie odpowiada nam.Cały stan upadł z powodu tego łzy ... Więc usprawiedliwić represje, ponieważ cel został osiągnięty, a następne pokolenie ma wspaniały wynik.

Oczywiście, źle, że niewinni ludzie zginęli. Ale w tej sytuacji, w której kraj został w 1937 roku, nie było innej opcji - tylko całkowite zniszczenie wrogów kraju. To samo teraz, musimy wygrać wojnę - lub nas zniszczyć.

- Aby wygrać, a następnie ponownie rozpocząć represji?

- Cele zbiorowe powinny mieć pierwszeństwo nad osobiste, to wszystko. Zasób skończony, ziemia jest uboga. A niektórzy zdecydowali, że ich cywilizacja cywilizacja jest ważniejsze i lepsze od innych, i zaczął je niszczyć i uchwycić zasobów. Jak w Afryce, z których wykonane czwarty świat, spada w przepaść, a nie, że nie chce pomóc, i nigdy nie będzie.

- Myślałem, że zapytać o wolnym rynku i demokracji, ale teraz prawdopodobnie nie będzie.

- Co to jest demokracja? Wiesz doskonale, że prawa nie są równe. To wszystko słownictwa. Demokracja jest dla tych, którzy mają mld euro, a reszta - nic. W 90 zakopać całym kraju, eksportowane zasoby w otwartym, podczas gdy inne państwa wzbogacił się naszym kosztem.Sama kradzież mózgów przyniósł biliony strat. Biliony dolarów.

- Ale teraz Rosja zarabia miliardy przez sprzedaż ropy. Ale nadal wzbogacona, jak mówisz, tylko kilka wybranych.

- Będziemy teraz zagłębiać się w niuanse, nigdy nie mówią.

- Jak tego uniknąć? Być może, przed wspinaczka do sąsiadów, kosztowałoby to do "postępu dla wszystkich" w domu?

- Nikt nie będzie sobie z postępem Rosji, jeśli nie rozwiązać swoje problemy na zewnątrz. Ale dla Rosji na Ukrainie - jest to problem, a zewnętrzna i wewnętrzna. Zachód jest, wiesz? Musi walczyć, a walka ta dzieje się teraz w nowej Rosji. Dlatego pomoc juntę USA, Rumunia ...

- I po tym wszystkim do małych?

- On jest w porządku. Widziałem go niedawno, że będzie wkrótce.

- Dlaczego to obchodzi?

- No, Paweł, jesteśmy tym, co mówimy, za ogólne lub szczególne? Lub chcesz ze mną porozmawiać, tak powoli?

- Jesteś, moim zdaniem, nie mnie mówić źle.

- Tak, to jest awaria w Matriksie, nie jesteśmy z Tobą w rzeczywistości.

No comments:

Post a Comment