2015-10-06

List do lewicowych działaczy promigracyjnych z Warszawy

Krwiożercza polska policja,
plakat Kolektywu Syrenka
1.1.2

W trakcie niedawnych odwiedzin Berlina na murach lewicowych dzielnic znalazłem plakaty nawołujące do najazdów i napadów i rabunków: Europy przez Azję, chrześcijan przez seksualistów i islamistów, konserwatystów przez lewicowców, policji i mieszkańców przez anarchistów. Patrz osobny wpis o tej podróży studyjnej, ze zdjęciami.

Znalazłszy adres witryny jednej z proimigranckich polskich organizacji reklamowanych na tym plakacie, kolektywu Syrena, walczącej z Fronteksem i władzami polskich miast i naszego kraju, przez zajmowanie budynków przeznaczonych do rozbiórki od 1945 roku, ułatwianie aborcji, i zapraszanie współokupantów z całego świata do wspólnych napadów na mieszkańców Warszawy i Polski,
napisałem do nich poniższy publiczny list.

Co o nim sądzicie?
Sent: Tuesday, October 06, 2015 2:11 PM
To: 'noiiwarszawa@autistic
i.org'
Subject: Wasze debilne działania i materiałyDrodzy Polacy,Znalazłem wasz plakat w Berlinie, obok reklamy „anarchistycznego” klubu sado-maso i zaproszenia do protestu przeciw kościołom chrześcijańskim, bo nie pozwalają dzieciom na Sexuelle SelbstbestimmungZajrzałem zaraz na reklamowaną tam Waszą witrynę.

Plakat pro-migrantów z kolektywu Syrena


Widzę, że jesteście albo naiwni, albo też świadomie dążycie do zagłady: siebie, nas i obcych, którym chcecie pomóc.Odniosę się tu tylko do przekłamanych danych w jednym pościei plakacie "Nie stać nas":Otóż liczba przyjętych uchodźców w Libanie jest bliska zero. Dlaczego? Bo Liban nie jest stroną konwencji o uchodźcach z 1951 roku. Syryjscy, iraccy itp. migranci (w tym bona fide uchodźcy) są dlatego rozproszeni po całym kraju, patrz mapa i opis UNHCR 
Od 2014 roku, ten biedny kraj zawraca
Rozmieszczenie syryjskich migrantów w Libanie 2015
prawdziwych syryjskich uchodźców, patrz choćby tu co się tam od dawna dzieje. Migranci, szczególnie palestyńscy i syryjscy, spowodowali w Libanie kilka wojen domowych oraz konfliktów międzynarodowych, patrz Wojna Domowa w Libanie na dzień dobry.Wiele regionów Libanu jest od wielu lat poza kontrolą Libańczyków. Na tych terenach porywani są i mordowani żołnierze, policjanci, lekarze, dziennikarze, działacze humanitarni, turyści cykliści (!) i lewicowi działacze, tacy jak Wy, patrz choćby tu lub tu lub tu lub najnowsi porwani Czesi tu lub też zestawienie najnowszych porwań tylko cudzoziemców.  Napisz „Migrantko” o tym w swojej kłamliwej tabelce, uzupełniając ją o liczbę takich politycznych i religijnych porwań i zamachów bombowych na rok.
Podpowiem - w Polsce: 0 vs. w Libanie: tysiące.  I szybko pojedźcie wszyscy jako kolektyw do Syrii, Iraku lub Libanu, by mieć wybór między przekonywaniem „Rewolucyjnej Organizacji Socjalistycznych Muzułmanów” (porwania z lat 1980.), Islamskiego Dzihadu (lata 1990.), Hezbolla (2000. i nowsze), Daeszu (2010.) itp. o Waszym zaangażowaniu w prawa człowieka. Ja zasponsoruję Waszą podróż w jedną stronę. Nie proście tylko potem kapitalistyczno-militarystyczne władze, czy to libańskie, czy polskie, o pomoc w powrocie, bo to przecież nielzia. Poproście „uchodźców” o przesłanie nam filmu, gdy ubawieni Waszym przyjazdem do np. Doliny Bekaa, zaczną wam robić amzia amzia, miziu miziu, kęsim kęsim, pif paf lub wszystko razem.A na poważnie: przestańcie ludziom robić wodę z mózgu. 


Wasze komentarze mile widziane.

-------------
Aktualizacja: Otrzymałem nań odpowiedź! Patrz poniżej.

Odpisali po tygodniu, bez podawania swojego imienia (ja się w samym liście podpisałem). W skrócie: "a u Was biją Murzynów", czyli Iran przyjmował Polaków w 2 wojnie światowej (guzik prawda, że to Iran, patrz tu) i że jeden pedofil Polak zabił dziecko w Francji, a polski zoofil psa w Atenach zgwałcił. Odpisałem, że zoofilię i pedofilię, polską czy każdą inną, równie srogo tępię, a i nasz naród mamy dość paskudny. Zaoferowałem im dalej przelew na rzecz ich wyjazdu studyjnego, na konto PayPala, z dowodem fotograficznym dotarcia na umówione miejsce...

Oto ich oryginalny list, by dać głos i drugiej stronie:
---------XX,Chcemy skorzystać z twojej propozycji zafundowania nam wyjazdu do Syrii, Iraku lub Libanu- mamy tam wielu przyjaciół, których już od dawna chcemy odwiedzić, nie mówiąc o zaprzyjaźnionych organizacjach. Drogę powrotną do europy mamy już obcykaną dla większych wycieczek ;) Kasę możesz przelać na konto na naszej stronie pod zakładką "wesprzyj nas", w przelewie dopisz "wyjazd solidarnościowy 2015".Tu dla przypomnienia:Na przyszłych wycieczkach na zachód, uważaj na barbarzyńców!"polak zgwałcił psa w atenach"


"polak zgwałcił i zabił 9 letnia dziewczynkę we francji"


Migracja to nie zbrodnia, w oczekiwaniu na uchodźców- oby było ich więcej! 

---------
Cóż. Skomentuję tym obrazkiem z lat 1980:

-----
Aktualizacja listopad 2015 :(

http://en.alalam.ir/news/1760128

No comments:

Post a Comment